Ehte Ruum müüb katsuki helmeid

Katsuki helmed

Katsuki helmed on Jaapani päritolu polümeersavist helmed, mis sobivad ideaalselt avangardi ja Harajuku stiiliga. Helmed muutusid kiirelt populaarseks ka väljaspool Jaapanit ja vallutasid lääne sotsiaalmeedia. Helmeid on võimalik kasutada erinevate ehete juures ning mõjuvad oma puhaste erksate toonide tõttu vägagi efektselt.

Katsuki helmed on pisikeste pastillide kujulised helmed. Need meenutavad miniatuurseid dražeesid, mida kõik lapsepõlvest mäletavad, või veidi paksemaid litreid. Helmed on valmistatud õrnast polümeersavist. Tänu sellele on neist valmistatud ehted mitte ainult ilusad, vaid ka nahale meeldivad ning kandja jaoks mõnusalt kerged. Helmeid on saadavad erinevas suuruses ja erineva paksusega.

Ehte Ruumi tootevalikust leiab Katsuki helmeid kõigis vikerkaarevärvides. Siit leiab nii erksaid, rõõmsaid värve kui ka pastelseid ja sügavamaid toone. Helmestest ehteid saab täiendada tähestikuhelmeste, pisikeste tuttide ja ripatsitega. Pakendis on helmeid 5cm pikkuses, et värve oleks omavahel kergem kombineerida ning erinevaid kombinatsioone katsetada.

Inspiratsiooni saab ammutada nii Jaapani Harajukust kui ka boho stiilist. Helmed harmoneeruvad ideaalselt kõigi metallist detailide ja erinevate teiste helmestega. Nende mitmekülgsus muudab need suurepäraseks ehete valmistamise materjaliks kõikidele vanuserühmadele, alates lastest kuni eakateni. Lisaks sobivad Katsuki helmed suurepäraselt nii nööridega kui ka traadi või kumminiidiga. See on omamoodi toorik, sõbralik nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

Tagasi blogisse

Kommenteeri postitust

Proovi ise Pardo ehtesavi ning loo ainulaadset ehtekunsti!

1 / 4