Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma saan Teiega ühendust võtta?

Oleme valmis vastama Teie küsimustele E-R 9.00–17.00. Kirjuta pood@ehteruum.ee või helista (+372) 5198 7871.

Kuidas e-poest tellida?

Tellimuse esitamiseks leia meie tootevalikust sobiv toode ning vajuta "Lisa ostukorvi" ning seejärel täida tellimuse vormistamiseks vajalikud andmed. Kui tellimus on edukalt edastatud ning makse sooritatud, pakendame tellimuse kuni 2 tööpäeva jooksul. Pakk toimetatakse kohale vastavalt tellimuses valitud viisile ja märgitud asukohta.

Kuidas toimib TARTUS tasuta kohale toimetamine ja tellimuse eest tasumine?

Tartus toimetab tellimused kohale ettevõtte enda esindaja ning seetõttu on võimalik maksta ka paki kätte saamisel kas sularahas või kaardiga.

Tellimust vormistades on võimalik valida:

1. Valida transpordiks tasuta tarne tartus ning tellimuse eest tasuda Maksekeskuse kaudu.

2. Saada kiri aadressile pood@ehteruum.ee ning edasta enda soovid. Koostame ise tellimuse ja lepime kokku kas soovid tasuda pangakaardiga või sularahas ning milline oleks parim aeg tellimuse kohale toimetamiseks.

Ma ei leia makse tegemisel endale sobivat makseviisi. Kas ma ei saagi tellida?

Kirjuta meile otse pood@ehteruum.ee ning väljastame sulle eraldi arve, mille alusel tellimuse eest tasuda.

Kui kiiresti jõuab kaup minuni?

Reeglina jõuavad e-poest tellitud tooted kliendini 1-5 tööpäeva jooksul. Tartus jõuab tellimus kliendini vastavalt kokkuleppele.

Kas pakute ka kinkekaarte?

Ehte Ruumi veebipoes on saadaval kinkekaardid väärtuses 5€, 10€, 25€, 50€ ja 100€. Kinkekaardid kehtivad virtuaalselt veebipoes.

Ostu sooritades saab klient lunastada kinkekaardi väärtuse sisestades maksmise alal kaardi unikaalse koodi. Kinkekaardi saldot saab kasutada rohkem kui ühe tellimuse jaoks. Kinkekaardi saldo rakendub toodete hinnale ega rakendu saatmiskulude tasumisel.

Kas ja kuidas saan ma kontrollida enda kinkekaardi saldot?

Kui soovid kontrollida enne ostu sooritamist kinkekaardi saldot, kirjuta palun meile kas chat või pood@ehteruum.ee ning saadame info olemasoleva saldojäägi kohta.

Toodet, mida soovin osta, ei ole Teie poes. Kas seda toodet oleks võimalik siiski tellida?

Oleme alati huvitatud kaubavalikut laiendama. Kirjuta meile enda soovist kas kontaktivormi kaudu või saada kiri aadressile pood@ehteruum.ee ning leiame ühiselt lahenduse.

Kas ja kuidas saan kauba tagastada, kui miski ei sobi?

Originaalpakendis- ja siltidega korrektset kaupa saab tagastada 14 päeva jooksul ilma põhjust avaldamata. Tagastamisesoovist palun teavita meid kirjutades pood@ehteruum.ee!

Mis või kes on Ehtegurmaanid?

Ehtegurmaanid on Ehte Ruum OÜ veebipoe lojaalsusprogramm, mille kaudu on erinevaid nö ülesandeid täites teenida boonuspunkte, mida on võimalik vahetada kas soodustuseks või tasuta tarneks.

Kui sa enda küsimusele vastust ei saanud, siis kirjuta julgesti ja leiame ühiselt lahenduse!