Disaini ise helmetöö muster

Unikaalsed ja omapärased ehete mustrid on iga ehtemeistri/harrastaja suur uhkus! Helmetööde puhul on üheks heaks mugavaks programmiks Bead Tool 4.

Mis on Bead Tool 4?

BeadTool 4 on Windowsile ja Macile sobiv helmetööde kujundamise tarkvaraprogramm, mida on võimalik kasutada erinevate tehnikatega. Programm on väga lihtne kasutada ja tarkvara toetavad nende veebisaidil olevad suurepärased videoõpetused, mille abil saate kindlasti kõikidele enda küsimustele ka asjaliku vastuse. Tarkvara on mõeldud nii professionaalsetele disaineritele kui ka hobikäsitöölistele.

BeadTool töötab ainult Windowsi ja Maci arvutites. See ei ühildu Androidi ega iPadi tahvelarvutitega.

Mida programmis täpsemalt teha saab?

Programm võimaldab lisaks tavapärasele joonistamisele ( a la Windows Paint) ka teisaldada pilte või erinevaid tekste helmemustriteks. See kõik toimub ühe nupuvajutusega. Näitena teisaldasin näiteks Ehte Ruumi logo helmemustriks.

Ehte Ruum logo Bead Tool 4 mustrina


Mustri loomiseks on mitmeid võimalusi. Programm võimaldab värvida üksikuid helmeid, joonistada jooni või kujundeid ja täita alasid. Seega on üsna lihtne luua mis tahes mustrit, olgu see siis suur või väike. Piisab vaid kui oled korra elus Paintiga midagi joonistanud. Lisaks on programmis suurepäraseid valikuid, nagu kopeerimine ja kleepimine. Seega, kui olete loonud motiivi, saate selle kopeerida ja kleepida teise diagrammi piirkonda. Saate neid motiive isegi peegeldada või pöörata.

Lisaks paljudele mugavatele kasutusvõimalustele sisaldab tarkvara ka laia andmebaasi erinevate enim levinud seemnehelmeste värvikaartide ning erinevate helmestöötehnikate graafikatega.

Bead Tool 4 helmeste valikBead Tool 4 tehnikate graafika

Programm on väga kasutajasõbralik ja laia andmebaasiga. Kasutaja jaoks on eriti mugav, et programm loendab disainis kasutatud helmeid vastavalt toonile ning seetõttu tead täpselt kui palju seemnehelmeid selle töö jaoks vaja läheb.

Kui palju programmi kasutamine maksab?

Tarkvaral on nii tasuline kui tasuta versioon. Tasuta (test)versiooniga kasutada kõiki disaini funktsioone nagu pildi teisaldamine, tehnikate ja helmeste valimine, kujunduste kopeerimine ja kleepimine jne. 

Tasuta variant ei võimalda aga mustreid salvestada ega sõnadiagrammi funktsiooni testida. Nende toimingute tegemiseks peate üle minema tasulisele versioonile. Samas on alati võimalik valmis tööd erinevate teiste Desktopi salvestustega endale pildiks teisaldada. Lihtsalt seda mustrit ei ole enam võimalik hiljem laadida ega muuta.

Tasuline versioon maksab ühekorda maksena 49,95 USD.

Tagasi blogisse

Kommenteeri postitust